Agent de vanzari

SC Emcos Coms SRL distribuitor autorizat pentru Star Foods , Dr.Oetker, Fuchs Condimente, Kandia Dulce, Boromir, Raureni angajeaza agent full-time .

Candidatul ideal

- siguranta de sine;

- capacitate de convingere,

- insistenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;

- bune capacitati de comunicare;

- responsabilitate, constiinciozitate;

- permis auto categoria B;

- disponibilitate pentru un post cu activitate de teren;

- experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- pastreaza si dezvolta portofoliul de clienti din zona alocata, din perspectiva construirii unei colaborari pe termen lung

- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;

- promoveaza produsele si imaginea firmei tinand cont de politica interna

- urmareste si incaseaza contravaloarea mafurilor vandute la termenele stabilite de la clientii din aria sa de acoperire.

- vanzarea catre toti clientii,

- vanzarea intregii game de produse a societatii .

Anuntul Agent de vanzari este adaugat de pe OLX.ro.