Angajam Agent de turism

Aparthotel Ella activează în domeniul închirierilor iar momentan avem un job disponibil:

1.Poziția de: Agent de turism

Cerințe:
- calm și abilitați de comunicare.
- atitudine pro-client.
- responsabilitate, corectitudine si seriozitate.
- atentie sporită la detalii.
- cunostinte de baza in operarea Word, Excel, Google Documents, etc.
- limba engleza la nivel conversational.
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca.
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp.
- capacitate de a respecta termene limita.
- placere si abilitate de a invata lucruri noi.
*** prezinta un mare avantaj experienta in domeniul hotelier sau alte pozitii de conducere similare ***

Responsabilitati:
- tine evidenta si discuta cu clientii care se vor caza.
- mentine permanent legatura cu colaboratorii companiei.
- preluarea apelurilor telefonice, a rezervarilor venite pe email.
- discutie cu potentialii clienti, prezentari de oferte si negocierea de preturi.
- actualizeaza baza de date cu clientii si tine evidenta rezervarilor.
- elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte cerute de management.

Anuntul Angajam Agent de turism este adaugat de pe OLX.ro.