Angajam Ajutor de Berar

Echipa Carol Beer e in cautarea unui coleg (barbat) pentru postul de Ajutor Berar.

Se ofera:
- Contract incheiat pe perioada nedeterminata, conform legii;
- Salariul NET - 2000 lei. (in situatia implicarii pe vanzari + % din vanzari).
- Bonuri de masa 20 lei/zi.;
- Program 8 ore/zi. luni - vineri;
- Posibilitatea evolutiei profesionale;

Responsabilitatile postului:
- Respectarea procedurilor de lucru
- Manipularea si pregatirea materiilor prime pentru procesul de productie.
- Participarea la procesul de producere.
- Imbutelierea produselor;
- Livrarea comenzilor;

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate, responsabilitate si implicare;
- Atentie la detalii;
- Ambitios si muncitor;
- Aptitudini tehnice;

Cerinte:
- Studii medii;
- Autodisciplina;
- Dorinta de invatare;
- Permis de conducere Cat. B;
- Domiciliul in or. Buftea;
- Abilitati de lucru in echipa;

Asteptam CV-urile sau cererile la sediul berariei in or. Buftea, str. 23 August nr. 75, sau la e-mail si / sau Tel: Vezi pe OLX.ro

Descrierea Companiei: Carol Brewery SRL este producator de Bere Artizanala Romaneasca, in crestere.
Te invitam sa afli mai multe despre noi pe www.carolbeer.ro

Anuntul Angajam Ajutor de Berar este adaugat de pe OLX.ro.