Angajam contabil - contabilitate primara

Angajăm contabil/a full time, pentru efectuarea contabilității primare.

Abilități, calități, aptitudini: o bună capacitate de organizare, abilitatea de a prioritiza sarcinile, atenția la detalii și meticulozitatea, un simț de răspundere ridicat.

Atribuții:

  • înregistrarea la timp, corect și în mod egal a informațiilor financiare necesare, folosindu-se de documentele justificative;
  • organizarea documentelor, îndosarierea și arhivarea lor;
  • ținerea evidenței la zi a tuturor operațiunilor economice care se deruleaza in companie.
  • mentine relatia cu firmele de curierat si se ocupa de expedierea/primirea si urmarirea tuturor coletelor.
  • Receptioneaza marfa calitativ si cantitativ

Programul este de 8 ore, de luni pana vineri si se defasoara la sediul companiei. Se asigura training pentru activitatile desfasurate. Colectiv tanar, sociabil si birou situat central.

Se ofera salariu fix plus bonuri de masa.

Telefonic nu se fac interviuri! Pentru cei interesati va rog sa lasati un cv in atasament la mesaj pe OLX sau pe email la adresa email cv(at)bdod.ro

Anuntul Angajam contabil - contabilitate primara este adaugat de pe OLX.ro.

Anunturi similare

Junior engineer- salariu de inceput 4000lei
Angajez personal pizzerie
Sara Bistro Angajeaza Sef de Sala
Angajam sofer C+E intern
Caut de munca 18 ani full time
Terasa Unirii Timisoara
Sudor cu experiență
Medic Pedodont - Colaborare
Angajez doamna serioasa pentru ingrijire 2 persoane in varsta