Angajam femei pentru firma de curatenie - spatii de birouri

Echipa de curatenie Ultra Clean din Bucuresti cauta colege noi, persoane serioase si harnice.

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Salariu competitiv de 170 RON/interventie si veti avea maxim 2 interventii pe zi;

- Program de lucru de 8 ore/zi;

- Concedii conform legislației;

- Mediu de lucru cu ambient placut.

Responsabilitati:

- Aspirarea tuturor tipurilor de pardoseli si suprafete;

- Curatarea spatiilor comune de lucru;

- Spălarea și curățarea podelelor;

- Stergerea si dezinfectarea diferitelor suprafete: birouri, dulapuri, ferestre etc.

- Igienizarea grupurilor sanitare: spălarea și dezinfectarea gresiei, faianței, lavoarelor, vaselor WC, dispenserelor, obiectelor de uz intens, etc.;

- Schimbarea produselor consumabile (săpun lichid, hârtie igienică, prosoape de hârtie etc.);

- Strângerea și ducerea gunoiului.

Cerinte:

- Atitudine pozitiva;

- Spirit de initiativa si simt al responsabilitatii;

- Abilitati de comunicare si buna conduita.

Pentru mai multe detalii va rog sa ne sunati la numarul de telefon 07********49 de luni pana vineri intre orele 09:00-17:00.

Anuntul Angajam femei pentru firma de curatenie - spatii de birouri este adaugat de pe OLX.ro.