Angajam Menajera / Camerista pentru apartamente in Summerland Mamaia N

Angajam Menajera/Camerista cu experiența pentru apartamente in regim hotelier.

OFERIM:

-salariul net 2000 RON (bani în mâna)

-program: 11:00 - 15:00

-bonusuri și alte beneficii, în funcție de implicare.

CERINȚE:

Persoane responsabile cu inițiativă

Capacitatea de a folosi telefoane de tip smartphone/Aplicația Whatsapp.

ATRIBUTII:

- Efectuează și întreține curățenia în spațiile de cazare eliberate si ocupate în conformitate cu standardele și procedurile companiei;

- Verifica inventarul spațiilor de cazare;

- Preda și preia lenjeria;

- Completează și înlocuiește, în funcție de necesități, consumabilele și le aranjează conform normelor interne;

- Alte responsabilități mentioned in fișa postului.

Anuntul Angajam Menajera / Camerista pentru apartamente in Summerland Mamaia N este adaugat de pe OLX.ro.

Anunturi similare

Agent Turism in Targu Jiu, Motru si Drobeta Turnu Severin
Agent Turism in Motru
Angajez muncitori necalificati-manipulanti
Angajez sofer-livrator ptr dube, permis cat B
Angajăm mecanic auto în Botoșani
Operator Magazin Online - Sangeorgiu de Mures
Conducator auto (sofer taxi)
Angajez sofer , Angajez sofer profesionist
Sofer containere Hamburg Germania
Angajez personal fast food