Angajam Montator Subansamble

Clientul nostru, un depozit regional de distributie ce se ocupa cu montajul de parbrize, geamuri laterale si lunete auto, angajeaza Montator Subansamble.

Locatie: DNCB, Jilava

Responsabilitati:

Realizarea lucrarilor de asamblare a produselor firmei (parbrize, geamuri laterale si lunete auto).

Cerinte:

Se cauta candidati cu experienta in montarea parbrizelor auto;

Pot fi luati in considerare si candidati fara experienta, daca sunt pasionati de autoturisme;

Permis de conducere categoria B;

Bune abilitati de comunicare;

Ii place sa lucreze in echipa;

Deschis sa invete lucruri noi.

Oferim:

Salariu net: 2.100 lei + bonusuri de performanta lunare;

Bonuri de masa: 20 lei/ zi lucrata;

Mediu de lucru prietenos;

Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si motivata;

Oportunitatea de a acumula experienta in domeniu.

Transport: se deconteaza bonurile de combustibil.

Program: L – V 08:00 – 16:30;

Anuntul Angajam Montator Subansamble este adaugat de pe OLX.ro.