Angajam Spalator vase (catering)

Companie de catering angajeaza Spalator vase cu experienta pentru locatie noua, cantina - restaurant Lidl, situata pe Strada Alexandru Serbanescu 58A, sect 1, in Baneasa langa sediul Elvila (chiar langa magazinul Lidl)

Locatia este noua, iar data de start a activitatii va fi 27.09.2021, iar angajarea se va face intre 20-22.09

Responsabilitati:

• Debarasarea si spalarea vaselor in urma servirii mesei.

• Intretinerea si curatenia zonei de lucru.

• Pregatirea veselei si a tacamurilor pentru servire.

Cerinte:

• Persoana dinamica.

• Spirit de echipa

• Abilitati de comunicare si colaborare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Contract legal, salariu net 1800 ron, banii se dau intotdeauan la timp, pe card.

• Program de lucru L-V 5 zile/saptamana, 8 h/zi + 1 h pauza de masa; 06:00/07:00 - 15:00/16:00

• Tichete de masa.

• O masa calda inclusa in locatia noastra.

• Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala

Va rugam sa lasati un cv sau sa descrieti experienta profesionala, precum si nume si numar de tel pentru a va contacta ulterior.

Anuntul Angajam Spalator vase (catering) este adaugat de pe OLX.ro.