Angajam specialist marketing online cu experienta

Ne mărim echipa!

Compania Waterboyz Romania Grup
Domeniu: Vanzari online de echipamente profesionale de joaca si agrement
Adresa : Ion Ratiu 154 Constanta

CERINTE:

EXPERIENTA MINIMA IN MARKETING ONLINE DE 2 ani!
VA RUGAM NU APLICATI FARA EXPERIENTA EXACTA IN ACEST DOMENIU

DETALII DOAR LA TELEFONUL DIN ANUNT VA RUGAM!

- Experienta in elaborarea de strategii de marketing offline si online
- Experienta minima in aplicatii precum Photoshop, Corel.
- Persoana creativa, cu initiativa
- Persoana vesela, consecventa si responsabila
- Salariul poate fi mai mare in cazul unui candidat potrivit
- Limba engleza nivel avansat

RESPONSABILITATI:
- Realizarea de cataloage digitale, adaugarea de produse online si descrieri pentru acestea
- Crearea si implementarea strategiilor de promovare ale companiei
- Creeaza documente si mesajele de publicitate, inclusiv comunicatele de presa si articole.
- Urmarirea si actualizarea in permanenta a paginii web, conceperea de articole pentru blog ul propiu si pentru site uri externe.
- Identifica si dezvolta noi oportunitati de promovare a produselor si serviciilor companiei
- Organizeaza si desfasoara activitati suport pentru echipa de vanzari
- Traduce in engleza articole si descrieri ale site ului.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv
Abonament medical
Mediu de lucru dinamic, tanar
Participarea la targuri internationale

Salariu net pe luna: 600 - 700 €

Așteptăm CV-ul dvs!

Anuntul Angajam specialist marketing online cu experienta este adaugat de pe OLX.ro.