Angajam stivuitorist, laborant, mecanic utilaj, morar, op. microdozare

Manpower angajeaza ambalatori, stivuitorist sau stivuitorist junior, laborant, mecanic utilaj, morar, operator microdozare, pentru o companie din Craiova, lider global in domeniul productiei de nutreturi pentru animale.

Contractul este pe o perioada determinata: pana la 31.08.2022, iar pentru posturile calificate posibilitate de preluare.

BENEFICII:

- Salariu fix;

- Spor noapte si weekend;

-Diferite prime;

- Tichete de masa;

- Transport decontat.

Candidatul ideal

• Disponibilitate la program de munca in 3 ture, flux continuu (07:00 – 15:30; 15:00 – 23:30; 23:00-07:30);

• Dexteritate;

• Adaptabilitate.

Responsabilitati generale:

• Raspunde de realizarea corecta si la timp a atributiilor sale, conform fisei postului;

• Raspunde de integritatea patrimoniului primit în folosintã.

• Însuşirea, respectarea şi aplicarea Politicii de siguranta alimentara Cargill.

• Semnalarea conducătorului ierarhic superior sau a responsabililor de zonă cu privire la orice problemă disciplinară sau neconformitate a normelor interne de activitate şi a calitaţii/ sigurantei alimentare a produselor sau proceselor, constatate sau de care a luat cunoştinţă.

• Mentinerea unui grad ridicat de igiena personală şi purtarea echipamentului de protectie corespunzator si curat.

• Protejarea produselor destinate hranei animale, in toate etapele de producţie, de procesare şi de distribuţie, împotriva oricărei contaminări ce le poate face improprii pentru consum, dăunător pentru sănătate sau contaminat în aşa măsură încât ar fi nerezonabil să fie consumat în acea stare.

• Pastrarea curateniei si igienei in spatiile de productie si depozitare, a echipamentelor si utilajelor, in perimetrele exterioare cladirilor si anexelor ; precum si in vestiare, toalete si spatiile de servire a mesei utililizate.

Cerinte minime:

• Educatie: studii medii; studiile superioare constituie avantaj;

• Nivel experienta: min.6 luni intr-o pozitie similara; o experienta de min. 2 ani in zona de mentenanta a unei unitati de productie constituie avantaj.

• Abilitati si competente: bun organizator; atentie la detalii; indemanare; cunostinte echipamente industriale.

Anuntul Angajam stivuitorist, laborant, mecanic utilaj, morar, op. microdozare este adaugat de pe OLX.ro.