Angajam Tehnician electromecanic la Selgros Oradea

Cv-urile se pot depune si in magazinul SELGROS Oradea la Biroul informatii clienti precum si pe site-ul companiei SELGROS la sectiunea “Cariere”

Descrierea postului:

·        Executarea lucrărilor de întreținere;

·        Verificarea instalațiilor de siguranță;

·        Executarea reparațiilor la instalațiile tehnice și inventarierea lor;

·        Supravegherea lucrărilor efectuate de către firme străine;

·        Intreținerea instalațiilor tehnice și a clădirilor, a amenajărilor și instalațiilor externe;

·        Administrarea depozitelor de material.

Cerințe:

·        Studii medii de specialitate;

·        Calificare si autorizare ANRE electrician minim grad I;

·        Experiența anterioară constituie avantaj;

·        Capacitate de a lucra în condiții de stres;

·        Flexibilitate

Oferta:

·        Salariu atractiv și tichete de masă;

·        Spor de sâmbătă, duminică, sărbători legale,

·        Beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate;

·        Training de specialitate;

·        Sistem informatic performant și logistică modernă;

·        Oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.

*acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

Anuntul Angajam Tehnician electromecanic la Selgros Oradea este adaugat de pe OLX.ro.