Angajez Curier CARGUS

Descrierea postului:
Postul consta in livrarea si ridicare de plicuri si colete pana in 30 kg (majoritatea coletelor au greutate sub 2 kg). Pentru procesele de livrare si ridicare se foloseste scaner cu aplicatie CARGUS. In timpul livrarii coletelor curierul, preia date de la clienti pentru dovada livrarii. Se lucreaza cu documente specifice sistemului CARGUS. Se lucreaza dupa standarde de calitate si proceduri care trebuiesc respectate.
Program de la 8:00 la 16:30.
Depozitul se afla in A1 Bussines Park, pe A1 la km 13. (Dragomiresti Deal).

Cerinte:
- permis de conducere Cat. B (experienta cel putin 2 ani)
- abilitati de comunicare;
- capacitate de organizare;
- orientare in spatiu;
- amabilitate si orientare catre client .

Necesar :
-cazier judiciar curat
Salariu fix plus bonusuri de performanța.

Zone de livrare in afara Bucureștiului, Ilfov in principal. De preferat cu experiența in domeniu, colaborare pe termen lung.

Anuntul Angajez Curier CARGUS este adaugat de pe OLX.ro.