AOI Operator (cu relocare)

Gi Group, angajeaza AOI Operator cu relocare, in Jucu, jud. Cluj

Oferim cazare si 2 mese pe zi asigurate GRATUIT

Cunostinte:

- Cunostinte generale despre componente electronice;

- Cunostinte despre echipamente AOI/AXI/SPI;

- Cunostinte despre tipuri de pasta utilizata pentru cositorit si posibile defecte generate de utilizarea unei paste gresite.

Responsabilitati:

- Clasificare dupa inspecte (ok/ not ok)

- Mentenanta pentru echipamentele AOI/AXI/SPI

- Inregistrare parti neconforme, pe care le trimitem catre tehnicienii de analiza;

- 5S.

Oferim:

- Salariu de baza atractiv;

- Tichete de masa;

- Bonus de prezenta lunar;

- Spor de noapte;

- Spor de ore suplimentare;

- Spor de weekend;

- 25 zile de concediu pe an.

Beneficii extra:

- Asigurare medicala privata;

- Cantina in incinta fabricii ce ofera meniuri la pretul sub media pietei;

- Tichete cadou de sarbatori (de Craciun si de Paste).

Anuntul AOI Operator (cu relocare) este adaugat de pe OLX.ro.

Anunturi similare

Junior engineer- salariu de inceput 4000lei
Angajez personal pizzerie
Sara Bistro Angajeaza Sef de Sala
Angajam sofer C+E intern
Caut de munca 18 ani full time
Terasa Unirii Timisoara
Sudor cu experiență
Medic Pedodont - Colaborare
Angajez doamna serioasa pentru ingrijire 2 persoane in varsta