BBM Car Repair angajeaza mecanic auto

SC BBM Car Repair SRL angajeaza mecanic auto, in Jucu de Mijloc.

Service-ul este echipat cu 2 elevatoare si o groapa. Dispune de scule profesionale de lucru, aparate de diagnoza multi marca de ultima generație, toate conditiile optime de munca și reparație autovehicule.

Salarie intre 3000-6000 RON in functie de experienta.

Descrierea jobului:

-Efectueaza lucrari de reparatii auto

-Se asigura de calitatea corespunzatoare a lucrarilor

-Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie

-Efectueaza diagnoza si constata defectiunile suplimentare

Progam de lucru de luni pana vineri 08:00-17:00 cu pauza de masa.

Anuntul BBM Car Repair angajeaza mecanic auto este adaugat de pe OLX.ro.