Civils Administrator - remote/work from home

Socend Construct este o firma de constructii civile, industriale si constructii in domeniul telecomunicatiilor. Recrutam o persoana dinamica, cu bun management al timpului si care sa respecte dead line-urile impuse de client.

Jobul este ideal pentru un proaspat absolvent al facultatii de constructii pentru care putem oferi training pentru platforma de comunicare interna si platformele utilizate de clienti.

Responsabilitati si sarcini:

  • Colaborare cu echipele din teren, alocare de joburi, trimitere documentatie de executie fiecarei echipe prin email;
  • Update platforma interne;
  • Colectare documente zilnice de la echipele din teren;
  • Colaborare si updatare in timp real a clientilor (in limba engleza);
  • Comunicare constanta cu clientul folosind Outlook email si platformele folosite de clienti;

Cerintele postului:

  • Limba engleza nivel avansat scris si citit;
  • PC si conexiune la internet
  • Cunostinte Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)

Pentru mai multe informatii si trimiterea CV-ului, asteptam mesaj privat. Dupa analizarea CV-ului, veti fi contactat de unul din membrii echipei noastre.

Anuntul Civils Administrator - remote/work from home este adaugat de pe OLX.ro.