Comercial Manager

Industrial Laundry Transylvania -part of One Way Cleaning Group - angajeza Comercial Manager pentru partea de N-V a tarii .

Industrial Laundry Transilvania face parte din grupul One Way, companie care activează de peste un deceniu în domeniul de Cleaning și Facility Managament, oferind servicii specializate ecologice, adresate tuturor operatorilor economici. La începutul activității noastre ne-am axat pe calitatea serviciilor de curățenie, reușind să ne creăm o poziție pe piață, dar, identificând ulterior nevoile colaboratorilor și ale consumatorilor noștri, am decis să ne extindem compania și să ne suplimentăm serviciile profesionale prin dezvoltarea spălătoriei industriale de textile.

CANDIDATUL IDEAL:

- Experienta relevanta demonstrabila in domeniul vanzarilor directe, segmentul B2B de minim 1 an ;

- Studii superioare

- Abilitati foarte bune de comunicare,prezentare si negociere;

-Capacitate de analiza si sinteza;

- Atitudine pro-activa,gandire pozitiva,orientare catre clienti si rezultate;

- Cunostinte bune de utilizare PC (Internet ,Ms Office,Excel,Power Point); , cunostinte operare sistem sicap licitatii .

- Cunoasterea limbii engleze;

- Permis conducere categoria B;

- Disponibilitate pentru un program full time si deplasari in tara.

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Are ca obiectiv,in stransa colaborare cu managementul companiei ,cresterea cererii pentru serviciile pe care le promoveaza pe piata locala cat si realizarea targetu-lui de vanzari in conformitate cu obiectivele si strategiile Companiei, respectiv : - servicii de curatenie si servicii curatatorie industriala de textile ; www.spalatorieindustrialatextie.ro - punct de lucru Campia Turzii

www.one-way.ro- sediu social Cluj Napoca

Pachet salarial: - Pachet salarial format din salariul fix negociat la interviu , comision din vanzari 30% - Telefon mobil de serviciu si masina de serviciu - laptop;

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;

Anuntul Comercial Manager este adaugat de pe OLX.ro.