Finestore angajeaza lucrator depozit/picker

Descrierea jobului

Cerinte

- Personal calificat/necalificat;

- Studii medii;

- Experienţa anterioară constituie un avantaj;

- Persoană organizată şi responsabilă;

- Seriozitate;

- Rezistenţă la efort fizic.

Responsabilităţi

- Manipulant mărfuri

- Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform comenzilor primite;

- Pregătirea şi ambalarea mărfurilor;

-Descărcarea și încărcarea mărfurilor.

- Repartizarea și ordonarea mărfurilor în spațiile special alocate.

Beneficii:

- Salariu motivant

- Dezvoltarea unei cariere în domeniul Logisticii într-un mediu interactiv și prietenos; - Decont transport

-Evenimente dedicate angajaților.

Vă așteptăm în echipa FineStore!

Descrierea companiei Compania desfasoara activitati de comert online.

Locatie activitate :Tunari, Soseaua de Centura nr 30 A,langa Mobexpert.

Anuntul Finestore angajeaza lucrator depozit/picker este adaugat de pe OLX.ro.