Gestionar - Brașov

Gi Group România recrutează Gestionar cu atestat ISCIR pentru partenerul său, producător de ambalaje din carton ondulat pentru diferite industrii, din Parcul Industrial Ghimbav.

Cerințe:

Studii medii;
Atestat ISCIR;
Experiență în gestionarea unui depozit;
Cunoștințe de limbă engleză;
Permis de conducere.

Responsabilități:

Recepția materiilor prime și a mărfurilor în sistem conform facturii și a fișei de recepție;
Planificarea ordinii și priorităților de încărcare a autovehiculelor pe baza cererii formulate de coordonatorii de vânzări;
Relocare paleți de marfă în sistem (CBS) din producție (GRA) pe locațiile din magazie pe baza fișelor de relocare întocmite de stivuitoriști;
Supravegherea pregătirii produselor pentru livrare, a procesului de livrare și întocmirea avizelor de însoțire a mărfii și facturilor pentru toate produsele livrate.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi;
Transportul asigurat din Brașov;
Primă de Paște și Crăciun;
Prime/bonusuri în funcție de rezultate.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon Vezi pe OLX.ro

Anuntul Gestionar - Brașov este adaugat de pe OLX.ro.