Lacatus mecanic - Montaj - Cluj- Napoca

Pro iDeal Jobs angajează Lăcătuș Mecanic – Montaj, pentru o companie care activează în industria confecțiilor metalice.

Locație: Cluj-Napoca

Program Full - Time în două schimburi:

Schimbul 1: 05:45 - 14:15

Schimbul 2: 13:45 - 22:00

Cerințe:

  • Studii medii profil mecanic;
  • Minim 6 luni experiență într-o poziție similară;
  • Cunoștințe de citire și interpretare a desenelor tehnice;

Beneficii:

  • Salariu competitiv oferit pe baza experienței;
  • Tichete de masă în valoare de 17 de lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Decontare transport;
  • Asigurare medicală privată din a 7-a lună de angajare;
  • Pensie privată din al 2-lea an de activitate;
  • Bonus de performanță;
  • Prime de sărbători;
  • Cadouri pentru copii de 1 iunie și 6 decembrie;
  • Bookster;
  • Cafea gratuită;
  • Cantină (loc de servit masa);

Responsabilitățile tale:

  • Citești desenele tehnice;
  • Utilizezi dispozitive de măsurare;
  • Montarea subansamblelor conform documentației tehnice;
  • Respecți fișa tehnică și certificatul de calitate a produsului aflat în lucru;
  • Verifici produsele din punct de vedere cantitativ și calitativ după finalizarea lucrărilor;

Pentru mai multe informații vă rugăm să sunați la numărul de telefon 07********94.

Anuntul Lacatus mecanic - Montaj - Cluj- Napoca este adaugat de pe OLX.ro.