Mercantizor-Bucuresti

Descrierea jobului: -Alimenteaza, aranjeaza, organizeaza rafturile cu produse in supermarket, le monitorizeaza/pozitioneaza corect si verifica etichetele de pret; -Informeaza in timp util cu privire la problemele aparute in punctele de vanzare,blocaje, situatii de OOS; Candidatul ideal: - Persoana serioasa, dornica de munca; - Responsabila, activa, organizata, cu bune abilitati de comunicare si relationare; - Experienta ca lucrator comercial/merchandiser constituie avantaj, dar nu este obligatorie; Pachet salarial: Salariu fix, tichete de masa , bonus lunar si decont transport. Persoana de contact: Adelina Radu Telefon: Vezi pe OLX.ro

Anuntul Mercantizor-Bucuresti este adaugat de pe OLX.ro.

Angajare soferi UBER, BOLT, FREE NOW cu masina proprie sau nu.
Căutăm un coleg extraordinar ca Asistent manager de produs
Manipulant marfa depozit Stefanestii de Jos, Ilfov
Pregatitori si Vopsitori Auto - Franta
Angajam operatoare epilare definitiva Bucuresti
Concept Car Service angajeaza Vopsitor Tinichigiu Auto
Vanzator depozit materiale de constructii Iasi- 3000 RON net
Angajam personal feminin in domeniul videochat !
Operator Call-Center limba franceza
Curier Tazz by eMAG - Bucuresti / Brasov / Sibiu - Livrare cu auto