Operator Calculator/referent achizitii

SC Piatra-Neamt angajeaza operator calculator

Cerinte job:

  • Absolvent de studii superioare
  • Cunostinte Microsoft Office, in special Excel
  • Cunostinte de limba engleza nivel mediu (scris, citit, vorbit),
  • Abilitati de organizare si atentie la detalii,

Descrierea jobului:

• Asigurarea suportului administrativ

• Centralizarea datelor si documentelor intocmite,  contactarea furnizorilor

• Identificarea celor mai bune oferte

• Pregatirea ofertelor catre clienti

• Indeplinirea sarcinilor cu acuratete.

Oferim:

• Un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune;

• Salariu corect, adaptat nivelului de responsabilitate si experientei.

• Full-time Job  - Program flexibil.

Anuntul Operator Calculator/referent achizitii este adaugat de pe OLX.ro.