Receptionera clinica medicala privata-BUCURESTI

SC Clinica Nova Explorari ORL SRL angajeaza Receptionera in Bucureşti cu program Full-Time, cu sau fără experienţă. Locul de munca este incadrat in departamentul Office / Back-office / Secretariat iar industria jobului este Medicină / Sănătate.

Descrierea jobului:

-preia apelurile telefonice si furnizeaza informatii in legatura cu serviciile medicale oferite de clinica:

-intampina pacientii si ii indruma catre cabinetele medicale;

-efectueaza programari si reprogramari la diferite consultatii/investigatii/servicii medicale;

-incaseaza contravaloarea serviciilor medicale si completeaza documentele justificative aferente;

-ofera informatii pacientilor in ceea ce priveste pregatirea necesara in vederea efectuarii diferitelor investigatii medicale;

Mentiuni: Clinica se afla pe str Traian 234, langa Foisorul de foc, sector 2 Bucuresti.

In vederea stabilirii unui interviu va rugam sa trimiteti un CV la adresa

dblajan arond clinicanova.ro (nu am voie sa folosesc insemnul corespunzator E-mailurilor =AROND)

Anuntul Receptionera clinica medicala privata-BUCURESTI este adaugat de pe OLX.ro.