SC CSV Rocri angajează asistent manager (secretara)

Căutăm colegă care să ne întregească echipa în biroul nostru din Bacău.

Cerințe:
-studii medii
-bune abilități de organizare și planificare
-cunoștințe medii de operare PC și utilizare a internetului
-atenție distributivă
-dorință de învățare și perfecționare

Responsabilități:
-preia și transmite mesaje
-executarea lucrărilor de birou
-întocmește diferite rapoarte și documente în funcție de solicitări

Beneficii:
-activarea într-o companie de succes
-posibilitatea de formare și perfecționare profesională
-siguranța locului de muncă
-seriozitate
-experiența nu este necesară, se asigură instruire
-salariu, bonuri de masă

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră atașați un CV mai jos, la rubrica "Încarcă CV".

Anuntul SC CSV Rocri angajează asistent manager (secretara) este adaugat de pe OLX.ro.