Sofer categoria C/C+E

Firma de transport ABTRANSCINQUE Focșani angajează șofer pentru transport frigorific pe comunitate.

Descriere
Candidatul ideal

- Organizat, punctual, serios, orientat;
- Vechime permis auto cat. C+E minim 1 an;
-Atestat marfa;
-Card Tahograf;
-Sunt necesare un minim de cunoștințe de operare smartphone (Whats App, Google Maps, etc);

Descrierea jobului
- Asigura integritatea si aspectul autovehiculului pe care il are in primire;
- Respecta itinerariul si instructiunile primite;
- Ruta este: IT-FR-IT
-Salariu atractiv;

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de WhatsApp: 07******78

Anuntul Sofer categoria C/C+E este adaugat de pe OLX.ro.