Sofer Comunitate

Cerinte

Permis c-ce

atestat transport marfa

apt din punct de vedere medical

cunoasterea timpilor de condus si odihna

experienta camion 40 T

persona serioasa,curata si harnica

Descrierea jobului

se transporta marfa generala, Rute internationale

Franta ,Spania, Belgia ,Marea -Britanie ,Germania

30 de zile in strainatate cu 7zile in tara platite

sau 60 zile in strainatate cu 14 zile in tara platite

Responsabilitati

respectarea normelor de circulatie internationala

asigurarea marfi

respectarea legi 561/2006

Beneficii

Salar net 2400- 2700 eur

diurna zilnica 70-85 eur

act aditional diurna

asigurare medicala privata ,telefon firma

camionele sint dotate cu frigidere ,aer conditionat

aparate taxat automate pentru europa

parcari securizate platite de firma

alte benefici se vor discuta la interviu

Anuntul Sofer Comunitate este adaugat de pe OLX.ro.