Sofer - La Iancu Otopeni

Descrierea jobului:

  • Livrezi rapid produsele proaspete și de calitate catre clientii nostri;
  • Efectuezi transporturile planificate zilnic de conducerea institutiei in Otopeni si imprejurimi;
  • Asiguri in permanenta starea de functionare a autovehiculului pe care il are in primire;
  • Raspunzi de dotarea autovehiculului cu tot ceea ce legea dispune;

Cerinte:

  • Detii permis de conducere (categoria B), de minim 3 ani, fara incidente penale;
  • Esti prietenos si comunicativ;
  • Esti orientat spre servicii de calitate si catre rezultate;
  • Manipularea atenta a marfurilor și a echipamentelor de lucru;
  • Esti familiarizat cu zona Bucuresti si Ilfov (reprezinta un avantaj);
  • Esti confortabil cu un program de lucru flexibil (in ture), ești disponibil sa lucrezi si in weekend;

Anuntul Sofer - La Iancu Otopeni este adaugat de pe OLX.ro.