Suport clienti Bulgaria - limba bulgara (magazin online HoReCa)

Magazine online cu 3 activitati diverse, cautam coleg pentru suport clienti in limba Bulgara!

Descrierea jobului:

- Operarea comenziilor online (contactarea clientilor pentru confirmarea sau modificarea comenzii)

- Suport prin telefon + mail + social media

- Program: Luni - Vineri 8 ore (in timpul zilei)

Criterii:

Limba bulgara la nivel de limba materna.

Cunostinte de operare PC ( Windows / Office / Mail / Etc. )

- Abilitati de multi-tasking

Punctualitate si atentie la detalii

- Studii medii sau superioare

- Constituie avantaj prezenta fizica, dar poate functiona si de la distanta (home-office)

Beneficii:

- Salar fix + bonusuri anuale

- Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara

- Loc de munca stabil la o societate cu peste 15 ani experienta in domeniu

Anuntul Suport clienti Bulgaria - limba bulgara (magazin online HoReCa) este adaugat de pe OLX.ro.